ניתוח מתיחת פנים וצוואר

מתיחת פנים וצוואר
מתיחת פנים וצוואר
מתיחת פנים וצוואר

ניתוח מתיחת פנים מביא לעיתים לשינוי הדרמטי ביותר במראה.

הקפדה על התאמת הניתוח למנותחת היא כלל ראשוני חשוב. 
גיל מתקדם,שנות חשיפה לשמש,הרגלי חיים,תכונות גנטיות ושינויי משקל קיצוניים;כולם תורמים את חלקם לשינויים טבעיים בפנייך.ההשפעה ניכרת בעיקר,

אך לא רק,במה שקרוי "רקמות רכות" - העור, השומן שמתחתיו,שרירי ההבעה השונים ועוד.הכוון הכללי הוא לאובדן גמישות ואלסטיות תוך כניעה טבעית לכח הכובד.בחינה מדוקדקת של הפנים יכולה לגלות צניחה של קו הגבות,קפלים בעור העפעפיים, קפלי הבעה עמוקים מצידי הפה,רפיון וגלישה של עור הלחיים מעבר לקו הלסת התחתונה ורפיון של עור ושרירי הצוואר.
 

מטרתו של הניתוח היא ארגון מחדש של הרקמות הרכות באזור הפנים הצוואר.
עליך לזכור כי כל ניתוח הכרוך במתיחה והידוק של העור אינו מחזיר לאחור את השעון הביולוגי ואותן השפעות להן היה העור נתון לפני הניתוח יהיו קיימות גם למחרת.


כמו בכל ניתוח שמטרתו שיפור קוסמטי-אסתטי,התשובה מתחלקת לשתיים:החלק הראשון הוא קיום אפשרות טכנית לבצע פעולה ניתוחית שתראה שיפור מורגש.

אין טעם לבצע ניתוח בפנים שאין בהם סימנים לרפיון וצניחה.החלק השני,החשוב יותר,תלוי בך ,בדימוי העצמי שלך ובנכונותך לשינוי.הבנה מלאה מצידך של מטרת הניתוח ,הדרך להשגתה והסיכונים האפשריים הטמונים בה חיונית ובהעדרה תפגם שביעות רצונך מהתוצאה.ברור גם שאין גיל שבו "אפשר להתחיל" אך רצוי לבצע את הניתוח לפני שהרקמות מאבדות לחלוטין את גמישותן הטבעית .
ניתוח למתיחת פנים נמשך לרוב בין שלוש לארבע שעות. משך האשפוז המקובל הוא עד 24 שעות. הניתוח יתארך אם יתווספו לו ניתוח עפעפיים,מילוי קפלי הבעה ו/או קילוף עור סביב הפה.


הניתוח נעשה בהרדמה מקומית בתוספת תרופות להרגעה או בהרדמה כללית.
החלמה- עליך לתכנן כשלושה שבועות חופשה מכל פעילות לצורך השלב הראשון בהחלמה מהניתוח.תקופה זו מאופיינת בנפיחות ,שטפי דם ואי נוחות .תחושות שונות כגון נוקשות והרגשת מתח בצוואר ובפנים יעלמו בהדרגה במהלך החודשים הראשונים לאחר הניתוח.עליך לדעת כי עור פניך ימשיך להיות נתון להשפעת הגיל,הרגלי חיים,מצבך הבריאותי ועוד. 
משך הזמן בו תהני מהתוצאה תלוי בגורמים הנ"ל ואינו צפוי.